ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ olarak bireysel referanslarımızın tamamını öğrencilerimizden topluyoruz. İsterseniz buradan okuyabilirsiniz, isterseniz ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘ye gelip öğrencilerimizin kendi el yazıları ile yazdıkları formları okuyabilirsiniz 🙂

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ sizler oldukça güzel. Güzel yorumları için öğrencilerimize tek tek teşekkür ederiz.

Öğrencilerimizin ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ Hakkındaki Görüşleri
Hasan Çobanoğlu, Osmangazi Üniversitesi ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘de İngilizce kursuna geliyorum. Etkileyici, öğretici ve gerçekten bizi önemseyen, bir şeyleri öğretmeye çalışan hocalarla çalışıyoruz. Tek kelimeyle muhteşem. Memnunum.
Gözdenur Öz, Osmangazi Üniversitesi – Ziraat Mühendisliği ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘nin İngilizce kursunda eğitim görmekteyim. Kursun eğitiminden ve dersimize giren hocalardan gayet memnunum. Ellerinden geleni yaptıklarını düşünüyorum. Teşekkür ederim.
Berk Görgül, Anadolu Üniversitesi – İşletme Genel olarak eğitim düzeyinden memnunum. Özellikle Nadir Hocayla ve Romina’yla yaptığımız derslerin bana bir şeyler kattığını hissedebiliyorum. Sınıf olarak arkadaşlarım gayet tatlı. Kısacası her şey yolunda.
Gizem İşleyen, Osmangazi Üniversitesi – Ziraat Mühendisliği Klasik bir şekilde gramer işlemeyen, daha çok speaking olarak yürütülmesi daha çok anlaşılır ve zevkli yapıyor.
Çiğdem Canbolat, Osmangazi Üniversitesi – Ziraat Mühendisliği Ben memnunum. Sıfırdan başlamıştım. Şu an öğrendiğimi hissediyorum. Öğretmenlerimizin anlatış şeklini beğeniyorum. Kendime bir şeyler katıyorum. Emeği geçen herkese çok teşekkür ederim.
Özgür Özdemir, Osmangazi Üniversitesi – Ziraat Mühendisliği Daha önce de dil kursuna gitmiştim. Fakat bu eğitimi göremedim. Bence başarılı bir dil okulu. Başarılarınızın devamını dilerim.
Büşranur Yıldırım, Anadolu Üniversitesi – Mimarlık Çok memnunum, hocalardan ve anlatım şekillerinden.
Melih Öner, Anadolu Üniversitesi – Havacılık İyi ve kaliteli eğitimin dahilinde iyi eğitimli öğretmenlere sahip bir kurum. Çalışanları, öğrencileri, öğretmenleri ile tam bir aile ve arkadaş ortamı ile derslerden zevk alarak ve gayet iyi eğitim alarak öğrenme şansı.
Beste Yıldırım, Osmangazi Üniversitesi – Matematik Bilgisayar Hocalardan memnunum, ilgililer.
Çiğdem Çelik, Karadeniz Teknik Üniversitesi – Kamu Yönetimi Hocalar çok iyi ders anlatıyor. Dershane yönetiminin bizimle bu kadar ilgilenmesi çok hoşuma gitti. İlginiz için teşekkür ederim. 🙂
Ayşe Altın, Osmangazi Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği Çalışmalarınızdan dolayı teşekkürler sunar, GK-GY hocalarımızdan çok memnun olduğumu iletmek isterim.
Furkan Gülnar, Osmangazi Üniversitesi – Tarih Eğitim olarak gayet verimli ve farklı metodu olan bir kurum. Gerçekten memnunum.
Cansu Özgören, Osmangazi Üniversitesi – İşletme Çalışanlar ve hocalar çok samimi ve sıcakkanlı.
Nur Aygün, Uzman Ekonomist Matematik ve Türkçe hocalarımız bilgili ve deneyimli, memnunum.
Vildan Dursun, Anadolu Üniversitesi – ÇEKO Dersler harika ilerliyor. Hocalar muhteşem. Sıkıntı yok bu konularla ilgili. Her şey çok güzel.
Barış Korkmaz, Osmangazi Üniversitesi – Kamu Yönetimi Hocaların kalitesi iyi ve kitaplar çok kaliteli.
Ecesu Ağırbaş, TED Koleji Eskişehir Her şey çok güzel, bütün İngilizce hocaları harika.
Oğuz Kaan Dolamaç, Anadolu Üniversitesi Eskişehir’in ingilizce alanında en iyi kurslarından birisi.Kemal Hocam Yds’de bir numaradır.Siz 1 isteyin o 10 verir.Nadir Hocam toeffl alanında uzmandır.3 günlük konuşmayla speaking sınavını geçmemi sağladı, ortama alışmamı sağladı.Çok teşekkürler Eskişehir Data Akademi ailesi.
Ömer Onuralp Kestel, Güler yüzlü ve başarılı kadrosuyla sizi hedeflerinize ulaştırmak için ellerinden gelenin en iyisini yapan bi kurum aldığım ingilizce eğitimleri sayesinde bü gün THY’nin ingilizce mülakatını geçtim her şey için teşekkürler
Alper Gökdemir, İngilizce ve eğitimde 3 kurum gezdim eğitim ne demek burada gördüm, şiddetle tavsiye ederim.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X