Çocuk Kulübü

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ sadece yetişkinlere değil aynı zamanda geleceğimiz olan çocuklara da eğitim vermektedir. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ, Çocuk Kulübü adı altında her yaştan çocuğa İngilizceyi öğretmeyi ve çocukları gerçekten konuşan bireyler haline getirebilmeyi hedeflemektedir.

Okul Eğitiminden Daha Farklı

Okullarda alınan İngilizce eğitimi çocuklara daha çok gramer konusunda destek sağlamaktadır. Fakat bu eğitim ilerleyen yaşlarda İngilizcenin kullanılması konusunda büyük problemler çıkarmaktadır. Çünkü hangi yaşta olunursa olunsun İngilizce daha çok konuşularak öğrenilmektedir. Yani uygulama yapılmadığı takdirde sadece gramer konusunda bir gelişim söz konusu olacaktır ve yine pratik yapılmazsa bu bilgiler de çöpe gidecektir.

Öğrenci Merkezli Eğitim Anlayışı

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ olarak çocuk gruplarında çocuklarımızın daha çok konuşabilecekleri bir sistem üzerinde eğitim vermekteyiz. Birçok kurum hala “öğretmen” odaklı eğitim verirken, ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de ise “öğrenci” odaklı bir eğitim verilmektedir. Bunun avantajı ise ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de öğrenciler yaparak ve yaşayarak eğitim alırlar ve aldıkları eğitim daha kalcı olur.

Kontenjanlar ve Yayınlar

Öğrencilerimizin hepsi kendi seviyelerinde eğitim almaktadır. Eğitimler maksimum 12 kişilik sınıflarda ve Oxford University Press yayınları ile yapılmaktadır. Öğrencilerin eğitim süresi içerisinde yapılması gerekenler akademik takvim dahilinde hazırlanmaktadır. Akademik takvimde veli toplantıları, dönem arası, resmi tatiller hesaplanmaktadır ve öğrencilere kusursuz bir eğitim planı hazırlanmaktadır. Ayrıca öğrencilerimize eğitimleri sonunda ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ tarafından İngilizce eğitim aldıklarına dair bir Çocuk Kulübü sertifikası verilmektedir.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Bunların yanı sıra sadece çocuklarımızın İngilizce eğitimlerini düşünmüyoruz. Buna ek olarak sosyal sorumluluk projeleri kapsamında çocuklarımızın kazanması gereken diğer önemli konulara da değiniyoruz. Kedi-köpek yuvası hazırlanması, ağaç dikimi, huzur evi ziyareti gibi etkinlikler dahilinde öğrencilerimize birçok konuda farkındalık kazandırmak istiyoruz. Çünkü biliyoruz ki öğrencilerimiz sadece İngilizce öğrenerek değil, bu farkındalık çalışmaları sayesinde daha duyarlı ve daha iyi bir birey olacaktır. Bu nedenle çocuklarımızın eğitimini oldukça önemsiyoruz.

Çocuk Kulübü, çocukların birer birey olduğunu kabul eder, onların ihtiyaçlarını ve seviyelerini belirler ve onlara özel bir eğitim sunar. Tüm bu eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak ve bir çayımızı ikram etmek için sizleri ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’ye davet ediyoruz.

1 comment on “Çocuk Kulübü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X