Genel İngilizce

 ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de Genel İngilizce programlarında bu zamana kadar alışılagelmiş ezberci yöntem yerine daha kalıcı, konuşma ağırlıklı, öğrenci odaklı bir eğitim sistemi benimsenmiştir. Çünkü bu zamana kadar aldığınız eğitimlerde sadece gramere ağırlık verildiğini ve konuşma konusunda sıkıntılar çektiğinizi biliyoruz.

Eğitim Sistemi

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ, CEFR (The Common European Framework of Reference for Languages) odaklı eğitim sistemi ile A1, A2, B1, B2, C1 ve C2 seviyelerinde eğitim vermektedir.  Hangi seviyede eğitim alırsanız alın “Anlıyorum ama konuşamıyorum” tabularını yıkmak için özellikle konuşmaya ağırlık vereceğiz ve bunu tamamen Native Speaker dediğimiz yabancı eğitmenler ile gerçekleştireceğiz.

Kaynaklar

İngilizce eğitimi söz konusu olunca akla gelen ilk yayınlardan olan Oxford University Press ile çalışmayı tercih ettik. En iyi yayınlar, en iyi öğretmenlerle sizlere en iyi şekilde İngilizce konusunda eğitim vermek istiyoruz.

Ömür Boyu Ücretsiz Dersler

Eğitimin sadece normal derslerle sınırlı kalmayacağını bildiğimiz için öğrencilerimize ömür boyu ücretsiz olarak girebilecekleri Club dersleri ayarladık. Hangi seviyede olursanız olun, normal derslerinizin yanında bu derslere de ömür boyu sınırsız olarak girme hakkınız var. Bu derslerin günlerini ve saatlerini öğrenci işlerinden rahatlıkla öğrenebilirsiniz.

Ücretsiz Telafi Dersleri

Bizim isteğimiz her dersinize eksiksiz olarak girmenizdir ama bazen hayat şartları buna engel oluyor. Kaçırdığınız dersler olduğunda birebir alabileceğiniz ücretsiz telafi dersleri olacak ve bu dersler ile eksikliklerinizi giderebileceksiniz.

Kontenjanlar

Kalabalık ortamlarda eğitimlerin verimsiz olduğunu düşündüğümüz için sınıflarımızın kontenjanlarını maksimum 12 kişi olarak belirledik. Sırf bu nedenle derslerde öğretmenler ile birebir kuracağınız diyalogların süreleri daha da artacaktır.

Farklı Seans Seçenekleri

Eğitimlerinizi dilerseniz hafta içi gruplarında, dilerseniz de hafta sonu gruplarında alabilirsiniz. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de size uygun eğitim seansları mutlaka olacaktır.

Sosyal Aktivite Programları

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ bünyesinde sadece Genel İngilizce eğitimi almayacaksınız. Biz öğrencilerimizle daha sosyal ortamlarda buluşmak istediğimiz için öğrencilerimize özel Sosyal Aktivite programları belirlemekteyiz. Bu arada belirtmekte fayda var, Sosyal Aktivite programlarında da İngilizce konuşacaksınız. 🙂

Sertifika

Eğitimini tamamlayan öğrencilerimize hangi seviyede olurlarsa olsunlar mutlaka sertifikaları verilecektir. Bu sertifikayı öz geçmişinize ekleyebilir ve ilerleyen zamanlarda iş görüşmelerinizde İngilizce bilginizi kanıtlayabilirsiniz.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X