hakkimizda

Önceki yıllarda Ankara’da KPSS Alan Bilgisi, KPSS B Grubu, KPSS Genel Kültür – Genel Yetenek, KPSS Eğitim Bilimleri, ÖABT, DGS ve ALES programlarında eğitim veren DATA Akademi, 2018 yılı itibariyle Eskişehir’de de eğitim vermeye başlamıştır. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘nin tüm eğitmen ve yönetim kadrosu yıllardır bu sektörde yer almış, başarılı ve tecrübeli bireylerden oluşmuştur. Bu anlamda sizlere kusursuz eğitim verebilecek yeterli kadroya sahiptir.

Eksiklikleri Gidermek İçin Geldik

KPSS, ALES, DGS ve Yabancı Dil programlarında var olan sıkıntıların neler olduğunu ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ olarak detaylı olarak tespit ettik. Amacımız bu sektörde var olan bu sıkıntıların ortadan kaldırılarak öğrencilerimize kusursuz eğitimlerin verilmesi ve öğrencilerimizin hedeflerini gerçekleştirebilmek. Bu yolda da yapılması gerekenler belli bir plan ve program dahilinde mutlaka uygulanacaktır.

Her Şey Empati ile Başlar

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘yi diğer yerlerden ayıran en büyük özellik aslında öğrenci ile empati kurabilmesidir. Eğitim alan öğrencilerimize “müşteri” olarak bakmıyoruz. Öncelikle öğrencilerimizin birer “birey” olduklarının ve asıl amaçlarının kaliteli bir eğitim almak olduğunun farkındayız. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ olarak bizim de önceliğimiz sizlere kaliteli bir eğitim verilmesidir. Bu nedenle kullandığımız materyaller, eğitmenlerimiz ve eğitim metodlarımız özenle seçilmektedir.

Bununla beraber öğrencilerimizin eğitim alanındaki yaşayabilecekleri problemlerin çözümü için de özenle hareket etmekteyiz. Öğrencilerimizin yaşadığı sıkıntılar var ise bunlar en kısa zamanda çözülür ve bir kez daha tekrar etmemesi için elimizden geleni fazlasıyla yapmaktayız.

Eğitim Sadece Dört Duvar Arasında Değildir

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ sadece öğrencilerimizin eğitim alanındaki gelişmelerini değil, aynı zamanda sosyal hayatlarındaki gelişimleri de desteklemektedir. Bununla ilgili sene başında planlanan sosyal etkinliklerle öğrencilerimizin birbiri arasındaki bağ ve öğrencilerin ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ ile olan bağın da gelişmesi  hedeflenmiştir.

Size Uygun Program Seansları

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de alacağınız eğitim her ne olursa olsun mutlaka size uygun bir program mevcuttur. Hafta içi ve hafta sonu seçeneklerimiz olduğu gibi aynı zamanda sabah ve akşam grupları gibi farklı gruplar da mevcuttur. Siz yeter ki hangi eğitimi alacağınıza ve ne zaman gelmek istediğinize karar verin.

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’nin sizlere KPSS, ALES, DGS ve Yabancı Diller alanındaki fırsatları daha detaylı görüşebilmek ve hakkımızda daha fazla bilgi verebilmek için sizleri ofisimize bekliyoruz. Çünkü hakkımızda bilmediğiniz birçok şey var. 🙂

 

 

X