Kurumsal Eğitimler
Kurumsal Eğitimler

İş dünyasında artık İngilizce olmazsa olmaz. Bu açıdan bakıldığında özellikle kurumsal büyük firmalar çalışanlarına verdiği Kurumsal Eğitimler ile onları bir adım öne taşıyarak daha verimli olmalarını sağlıyor. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘de bu konuda kurumlara verdiği Kurumsal Eğitimler ile firmaların daha iyi konuma gelmelerine katkı sağlamaktadır.

Şirket İçi Eğitimler 

Bu eğitimler firmanın kendi binasında olur. Böylelikle firma personelleri  kendi firmalarından ayrılmadan eğitim alabilirler. Eğitimin süresi firmanın ihtiyaçlarına göre belirlenir. Öğrencilerin seviyeleri firmanın kendi binasında yapılacak Placement testi ile belirlenir. Eğitimlerin günü ve saati firmaya göre ayarlanır. Firma yerli ya da yabancı eğitmen talebinde bulunabilir.

Eğitimler devam ettiği sürece ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ eğitim verdiği firmaya haftalık olarak öğrencilerin devamsızlık durumları, sınav sonuçları ve genel değerlendirmeleri hakkında raporlama yapmaktadır. Bununla beraber öğrenciler ESKİŞEHİR DATA AKADEMİnin vermiş olduğu ücretsiz Club derslerinden de ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ bünyesinde yararlanabilir. Öğrencilere kaynakları da ücretsiz olarak verilmektedir.

Şirket Dışı Eğitimler

Şirket dışı eğitimler ESKİŞEHİR DATA AKADEMİin binasında yapılmaktadır. Firmanın talebi doğrultusunda öğrencilere uygulanacak olan Placement testler de ESKİŞEHİR DATA AKADEMİnin binasında yapılabilir. Seviyesi belirlenen öğrenciler ESKİŞEHİR DATA AKADEMİde var olan Genel İngilizce gruplarına katılarak eğitimlere başlayabilirler. Fakat firma, kendi çalışanlarına özel gruplar oluşturulmasını talep ederse ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ firmanın çalışanlarına özel gruplar oluşturarak dışarıdan başka öğrencilerin katılmasını engelleyebilir ve tamamen firmaya özel gruplar da oluşturabilir.

Şirket dışı eğitimlerde de ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ öğrencilere ücretsiz kaynaklar vereceği gibi yine ücretsiz Club dersleri de vermektedir.

Firmalara Özel Seviye Tespit Danışmanlığı

Bazı firmalar özellikle yabancı dil bilmeyen personelleri işe almak istemiyor. Yani öğrencinin daha önceden yabancı dil konusunu halletmiş ve firmaya hazır bir halde gelmesini istiyorlar. Bunun için de adayların görüşmesi kısmında yabancı dil seviyelerinin tespit edilmesini gerekiyor. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ sadece yabancı dil eğitimleri vermiyor, aynı zamanda Firmalara Özel Seviye Tespit Danışmanlığı da yapıyor. Bu sayede iş görüşmesi aşamasında adayın yabancı dil seviyesi belirleniyor ve aday duruma göre işe alınabiliyor. Bu seviye tespit işlemi ESKİŞEHİR DATA AKADEMİnin binasında yapılmaktadır ve adayın yabancı dil seviyesi firmaya raporlanarak sunulmaktadır.

En İyisi İçin Eskişehir Data Akademi

Kurumsal Eğitimler ve Seviye Tespit Danışmanlığı ciddi bir çalışma ister ve ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ sizlere bu çalışmaları gayet profesyonel bir şekilde sunmaktadır. Kurumsal Eğitimler hakkında daha fazla bilgi almak için bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X