NEDEN ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ?

Eskişehir’de KPSS, Yabancı Dil, ALES ve DGS konusunda eğitim veren onlarca kurum var. Her kurumun kendine has bir eğitim sistemi, bir işleyişi, bir prosedürü var. Peki bu kadar çok dil okulu varken Neden Eskişehir Data Akademi?

Şehrin Merkezinde

Öncelikle şehrin tam merkezinde bulunmasından kaynaklı ulaşım sıkıntısı bulunmamaktadır. Üniversite Caddesi şehrin en yoğun caddelerinden birisidir ve kolaylıkla otobüs, tramvay ya da dolmuş kullanarak ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’ye ulaşabilirsiniz.

Yılların Deneyimi

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ, Ankara’da merkezi bulunan, kendi yayınlarına sahip, bu zamana kadar özellikle KPSS konusunda ün yapmış DATA AKADEMİ’nin Eskişehir Şubesidir. DATA AKADEMİ’nin bu zamana kadar yapmış olduğu başarılar su götürmez bir gerçektir. KPSS, DGS ve ALES alanlarındaki başarılarına Eskişehir’de Yabancı Dil eğitimlerini de ekleyerek geleceğe sadece Ankara’da değil, Eskişehir’de de yön verecektir.

Sınıf Kontenjanları

Sınıf kontenjanları öğrencilerin eğitimlerini olumsuz yönde etkilemeyecek şekilde tasarlanmıştır. KPSS, DGS ve ALES gruplarında maksimum 30 kişilik sınıflarda eğitim verilirken yabancı dil programlarında ise maksimum 12 kişilik sınıflarda eğitim verilmektedir.

Ücretsiz Kaynaklar

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de KPSS, ALES, DGS ve Yabancı Dil programlarının hepsinde kullanılan kaynakların tamamı öğrencilere orijinal ve ücretsiz olarak verilmektedir. Özellikle KPSS alanındaki kitaplarımızın yazarlarının bir çoğu ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ bünyesinde öğretmen olarak görev yapmaktadır.

Eğitim Tarzı

Yıllardır uygulanan standart yaklaşımların öğrencilere çok fazla bir şey katmadığının farkındayız. Bilgi “ezberleyerek” elde edilemez. Bilgi ancak “yaşayarak” öğrenilir. Bu nedenle ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de ezberci eğitimden çok, öğrencilerin merkezde olduğu ve daha çok anlayarak ilerlemelerine göre yönelik bir eğitim programı hazırlanmıştır.

Öğretmen Kalitesi

Öğretmen kadrosu olarak da oldukça zengin bir yelpazeye sahibiz. KPSS öğretmenlerimizin bir çoğu bu alanda ün yapmış, çevre illerde de tanınan, alanında uzman eğitmenlerdir. Bunun yanında Yabancı Dil alanında ise birçok yabancı öğretmenle beraber çalışmaktayız. Bunun avantajını özellikle konuşma kısımlarındaki gelişiminizde kendiniz gözlemleyeceksiniz.

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’nin birbirinden fazla ve önemli avantajlarını anlatmak isterdik fakat bunu bir çay eşliğinde, yüz yüze, ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’nin binasında yapmayı daha çok isteriz. Neden Eskişehir Data Akademi? sorusunun cevabını çok iyi anlayacaksınız. 🙂

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X