Ücretsiz Hizmetler
Kaynaklar

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de alacağınız eğitim süresince kullanacağınız materyallerin tamamı sizlere ücretsiz olarak sunulmaktadır. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de kullanılan gerek Yabancı Dil, gerek KPSS, gerek DGS, gerekse ALES kaynakları orijinaldir. Kullandığımız kaynakların neler olduklarını ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ ofisinden görebilirsiniz.

Sertifika

Yabancı dil eğitiminizi tamamladıktan sonra ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ tarafından ücretsiz olarak sertifikalandırılacaksınız. Bunlardan birincisi standart Başarı Sertifikası iken diğeri ise 90-100 arasında puan alarak kurunu tamamlayan öğrencilere verilen Üstün Başarı Sertifikası’dır.

Club Dersleri

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de alacağınız yabancı dil eğitiminin yanında sizlere ömür boyu kullanabileceğiniz pratik dersleri olan Club derslerini veriyoruz. Bu sayede speaking (konuşma), listening (dinleme), writing (yazma) ve reading (okuma) konusunda sürekli olarak pratik yaparak aldığınız eğitimi daha kalıcı hale getirebilirsiniz. Bu eğitimlerin yanı sıra ilerleyen zamanlarda çok daha farklı konu başlıklarında da öğrencilerimize Club dersleri içerisinde eğitimler vereceğiz. Konuyla ilgili detaylı bilgileri ve duyuruları sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Ücretsiz Kur Tekrarı

Öğrencilerimiz genel İngilizce eğitimlerinde derslere %90 oranında katıldığı halde kur atlama sınavında başarısız olursa, başarısız oldukları kuru hiçbir bedel ödemeden o kuru tekrar ücretsiz olarak alabilirler.

Sosyal Aktiviteler

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de öğrencilerle beraber uygulanan ücretsiz sosyal aktivteler bulunmaktadır. Piknikler, bowling turnuvaları, kültürel geziler, kişisel gelişim seminerleri gibi etkinlikler ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bu programların haberlerini sosyal medya hesaplarımızdan ve internet sitemizden takip edebilirsiniz.

Deneme Sınavları

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de yapılan ALES, DGS, Hazırlık Atlama, KPSS ve YDS deneme sınavlarına öğrencilerimiz ücretsiz olarak katılabilirler.

Workshop Çalışmaları

ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’de öğrencilerimizin kişisel gelişimlerine önem veriyoruz ve öğrecilerimizle yapacağımız ücretsiz workshop çalışmaları ile farklı alanlarda kendilerini geliştirmelerini destekliyoruz.

Sosyal Sorumluluk Projeleri

Sosyal sorumluluk projelerini uygulamak ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ’nin çok üzerinde durduğu çalışmalardan birisi. Farklı konularda farkındalık yaratmak, yardım çalışmaları düzenlemek daha iyi bir toplum olabilmemiz için oldukça önemli. Bu bağlamda öğrencilerimizle beraber yapacağımız çalışmalar ile zaman zaman farklı konularda hem farkındalık yaratacağız hem de bazı yardım kampanyaları düzenleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X