YDS / YÖKDİL

YDS (Yabancı Dil Seviye Belirleme Sınavı), akademik anlamda kariyer yapmak isteyenlerin katılmak zorunda oldukları,  yabancı dil seviyesini belirlemek için yapılmış bir sınavdır. Bunun yanı sıra Türk Silahlı Kuvvetleri personellerinin yurt dışında görev almaları için, bazı devlet kurumlarında yer alan memurların devletten ek olarak dil tazminatı alabilmeleri için geçerli olan bir sınavdır.

Kemal Bulgan Hoca ile YDS Çok Kolay Olacak!

YDS eğitimi ciddi bir süreç ister. Çünkü YDS, strateji gerektiren zor bir sınavdır. Sınavda cümle tamamlama, gramer, çeviri, diyalog ve paragraf tamamlamanın yanı sıra okuma parçaları bulunmaktadır. Yani YDS konuşma ve dinleme kısımlarını içermez. Daha çok gramer ve kelime bilmeniz gerekmektedir. Fakat asıl konu soruları çözüş yönteminiz olacaktır. Zira az önce de bahsettiğimiz gibi YDS strateji gerektiren bir sınavdır. ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ olarak Kemal Bulgan hocamızın önderliğinde sizlere gerekli olan en iyi eğitimi vererek sizleri başarıya ulaştırmayı hedefliyoruz.

Eğitimler Nasıl Oluyor?

YDS eğitimi için yeterli bir İngilizce seviyeniz yoksa öncesinde 60 saatlik bir Ön Hazırlık eğitimi veriyoruz. Hemen sonrasında ise YDS eğitimlerimiz başlıyor. YDS eğitimi ise 150 saat sürmektedir. Eğitimlerimizde kullanacağınız materyaller ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ tarafından ücretsiz olarak verilmektedir. Eğitimlerimiz bununla da sınırlı değil. Normal eğitiminizin yanı sıra ücretsiz denemeler ile de gelişiminiz sürekli olarak takip edilecek.

YDS formatının sürekli olarak takipçisi olan eğitmenimizden almış olduğunuz eğitim sonunda sınavın tüm teknik ve taktiklerini, sınavda karşınıza çıkabilecek tüm kelimeleri, gerekli gramer konularını öğrenmiş olursunuz. YDS’ye dair hazırlanan akademik takvimlerimiz Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı’nın web sitesi üzerinden sınav duyurusunu yapmasının hemen ardından en geç iki gün içerisinde açıklanmaktadır.

Artık Çok Kolay!

YDS’ye hazırlanmak emek işidir. Uzun süreli, disiplinli bir çalışmanın ardından size vereceğimiz eğitimle beraber sınavdan almak istediğiniz notu kazanmanız hiç de zor olmayacak. Bu süreçte eğitmenimiz Kemal Bulgan size doğru yöntemleri, doğru taktikleri gösterecek ve aslında Kemal Bulgan ile YDS’den geçmenin çok da zor olmadığını göreceksiniz.

YDS konusunda daha detaylı bilgi almak, fiyatlarımızı öğrenmek ve Kemal Bulgan Hoca ile tanışmak için sizleri mutlaka ofisimize bekliyoruz. Çünkü en iyi YDS eğitimi Kemal Bulgan Hoca ile ESKİŞEHİR DATA AKADEMİ‘de olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X